C&C ALTINBAŞ İnşaat İzolasyon Limited Şirketi,
1992 yılından bugüne, su yalıtım, ısı yalıtım sistemleri ve yapı kimyasalları uygulamaları konusunda faaliyet gösteren, kaliteyi kendisine ilke edinmiş ve her aşamada daha ilerisine amaçlayan bir firmadır.
Firmamız bünyesinde, çözüm ortaklarımızın tedarik ettiği, yapı kimyasallarının, su ve ısı yalıtım ürünlerinin, müşterilerimize doğru ve güvenilir bilgiler aktarılarak en uygun çözümler sunularak pazarlama ve satış faaliyetleri yapılmaktadır.
Firmamız, İlk kuruluş aşamasından itibaren izolasyon alanında çağdaş teknolojinin olanaklarını; ülkemiz koşularında uyarlama, her malzemeyi kendi özelliklerine uygun ve doğru yerde kulanarak olağan dışı çözümler geliştirme ve uygulama alanında çalışmayı temel ilkesi olarak benimsemiştir.
Firmamızın kısa ve uzun dönem başarısı; yapılan her iş, sorgulayıcı bir kalite yaklaşımı ile irdelenerek yapılan her işin ilk seferde her zaman ve her seferde doğru olarak yapılmasını sağlamak ile doğrudan orantılıdır. Uygulamanın, her aşamasında amaç; hataları düzeltmek değil, hata yapılmasını önleyerek sistem araç+gereç, yöntem, bilgi, beceri ve sorumluluk ile çalışmaktır.
Firmamız, bünyesindeki uygulama elamanları kadrolu elemanlarımız olup, konusunda yetişkin ve en az dört yıllık iş deneyimi olan kişilerdir.

.
+ Plus Projeler